FANDOM


From Youtube

Description

My Little Pony: Найкращий подарунок - Вміння дарувати [Український дубляж]

Співають: / Vocals:

Спайк / Spike - Катерина Брайковська / Kateryna Braykovs'ka

Хотів подарувати щось рідкісне таке. Дарунок, що щиро каже про почуття моє. Та ти найкраща за всіх, але я перехвилювався, І довго вагався, і день закінчився, і марно все, Та зараз бачу я -

Не вмію я дарувати, мені так шкода. Я хотів якнайкраще, а вийшла біда. Не вмію я дарувати, але ти вже знай - Не хочу тобі свято зіпсувати украй.


Найкращий дарунок слід в серці лишає. Малий він чи великий, чи це просто вітання в словах. І не важливо, чи друзі чи ще хтось дарує. Він ідеальний завжди незалежно від ціни.

Вміння дарувати - це почуття в тобі, І про свою турботу сказати зможеш ти. Вміння дарувати не знає жодних меж, І ви найкраще в світі вмієте Подарувати дружбу свою.

Ми дружимо вже довго, й глянь, які близькі (Які близькі) Свята єднають нас разом, і от як рідні ми (Такі свої) Для мене те, що ти даруєш, не має ціни. Не зруйнувати та зміцнити можна, й не купити його тобі.

Вміння дарувати - це почуття в тобі, І про свою турботу сказати зможеш ти. Вміння дарувати не знає жодних меж, І ви найкраще вмієте Подарувати дружбу свою.

Appears on these pages
of

File history

Click on a date/time to view the file as it appeared at that time.

Date/TimeThumbnailDimensionsUserComment
current15:23, December 25, 2018Thumbnail for version as of 15:23, December 25, 2018480 × 269 (26 KB)JHanway (Talk | contribs)created video

Metadata

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.